TELEWIZJA - TECHNOLOGIA 4K

 

 Wysokiej jakości standard rozdzielczości filmów  
cyfrowych oraz grafiki komputerowej.

 

 

Nazwa pochodzi od 4 tysięcy pikseli umieszczonych w pozycji horyzontalnej. 4K charakteryzuje się czterokrotnie większą liczbą pikseli w porównaniu do powszechnie używanej rozdzielczości Full HD oraz dziewięciokrotnie większą od High-Definition.
 
 

 

 

   

AVIOS wychodzi na przeciw nowym technologiom

 

AVIOS podtrzymuje tempo postępu technologicznego i zbliżającej się wielkimi krokami rewolucjom w rozdzielczości, dlatego postanowił rozszerzyć swoje usługi o 4K.

Innowacyjne podejście do technologii pozwala wykorzystywanie technologii 4K. Telewizja AVIOS przygotowana jest na przyjmowanie strumieni pasm telewizyjnych w rozdzielczości 4K. Firma może pochwalić się również jednym z pierwszych dekoderów 4K – STB z lini KORBOX o wdzięcznej nazwie ULTRA pojawi się niedługo w domach pierwszych użytkowników. Nasi klienci już za pomocą jednego przycisku będą mogli cieszyć się nową rozdzielczością kanałów które będą transmitowane w rozdzielczości 4K.

 

W obecnej chwili firma KORBANK poszerza swoją ofertę programową o  kanały w nowej rozdzielczości natomiast już teraz można oglądać pokazowy kanał 4K KORBANK (LCN: 444)  na którym są prezentowane możliwości jaką dysponuje nowa jakość telewizji w rozdzielczości 4K.

 

 

 

źródło: avios.pl